Rusovský penzión

SLUŽBY

Plánujete svadbu v Bratislave alebo pri Bratislave? Máte svadobných hostí, ktorých by ste radi ubytovali? Potrebujete vyzdobiť svadobnú sálu a nájsť pekné prostredie, kde by sa Vaši hostia cítili dobre? Hľadáte reštauráciu kde dobre varia a miesto pre Vašu vysnívanú svadbu? Potrebujete dobrú cenu za ubytovanie a chutné jedlo pre svadobnú hostinu?

Svadba je jeden najkrajší a určite výnimočný deň na ktorý sa len tak ľahko nezabúda. Je to zážitok, na ktorý si radi zaspomíname aj po rokoch, takže to nie je iba jeden deň. Nato, aby bol zážitok krásnou spomienkou si musíme ale trochu počkať. Pre tých, ktorí to myslia so svadbou vážne ale s úsmevom, tu máme dobrú správu - Vaša svadba je naším potešením a Vaším nezabudnuteľným dňom plným prekvapení ale niekedy aj trapasov – ktoré sa časom určite odpustia.

Dovoľte aby sme Vám trochu spríjemnili a uľahčili Váš deň pripravenou svadobnou hostinou, príjemným priestorom pre svadbu a možnosťou ubytovania pre Vás a Vašich hostí. Isto myslíte na to, aby sa Vaši hostia cítili dobre a zároveň ste mali všetko po ruke. Realizovať svadbu v hlavnom meste kdekoľvek na svete určite nie je lacnou záležitosťou, preto sa snažíme aby bola v Bratislave, resp. pri Bratislave svadobná sála za prijateľnú cenu aj so službami navyše. Reštaurácia s penziónom je ideálnym riešením na uskutočnenie svadobnej oslavy a ubytovanie hostí.

Obrad v kostole alebo sobášnej sieni máte za sebou, Vaše ÁNO už bolo dvakrát vyslovené a teraz Vás čaká spoločný život. Je čas oslavovať. Sálu sme pre Vás už pripravili, hudba je pripravená takisto. Pred sálou malá zastávka na privítanie svadobných hostí – trochu slovenských zvykov ako napríklad rozbitie taniera a črepy pre šťastie do ďalšej etapy Vášho života. Prípitok a môže sa usádzať.

Na svadobnom stole menovky, torty, nápoje, vázy pre kytice a samozrejme sviečky v svietnikoch a stoly vyzdobené stuhami a bielymi obrusmi ako sa na svadobnú hostinu patrí. Slávnostný tuš, príhovor staršieho, prvý manželský tanec, prvá spoločne zjedená manželská polievka, dobre pripravený svadobný program, dobra muzička ktorá Vás sprevádza po celý večer. Potom už len únos nevesty, polnočný tanec, trochu zábavy a ráno unavení ako nikdy, no potešení krásne dlhým dňom, si môžete konečne ľahnúť v penzióne do svojich izieb, ktoré sme pre Vás pripravili.

Pre mladomanželov je možnosť využiť apartmán.
A aby toho nebolo málo – upratovanie svadobnej sály po dohode necháte na nás.
V našom penzióne s reštauráciou sme pripravení na splnenie Vašich predstáv o svadbe, na ktorú len tak ľahko nezabudnete.