Rusovský penzión

Husacie hody

Kde sa konajú Rusovské husacie hody? Husacie hody v Bratislave? Ktože by nepodľahol výbornej pečenej husacinke? Obľubujete husaciu pečienku a lokše? Kedy ste naposledy jedli pečenú hus?

Od septembra do októbra v Rusovskom Penzióne podávame vynikajúcu husacinu! Určite si to nikto, kto obľubuje túto špecialitu nenechá ujsť.

Pečenú hus podávame s dusenou hlávkovou kapustou a vynikajúcimi lokšami. Lokša môže byť plnená hydinovou pečienkou alebo len omastená. Pre tento gurmánsky účel vrámci akcie podávame pečené husacie stehno špeciálne za vynikajúcu cenu 100g/4,00€ a za každých ďalších 10 gramov účtujeme len 0,35 centov . Prázdna lokša 50 g Vás stojí 1,30 Eur a keď si ju necháte naplniť hydinovou pečienkou, tak zaplatíte len 1,70 Eur. Červená alebo biela dusená kapusta je už v cene husaciny!

Hostia si štandardne objednávajú husacie stehno s váhou okolo 250g, k tomu si dávajú dve, tri lokše, samozrejme podľa apetítu a ich výdrže :). Niekomu chutí pečená hus s chlebom a niekomu s vínom. Preto vieme aj tomuto ľahko pomôcť a z našej ponuky vín z vínnej karty a nealko nápojov z jedálneho lístka si vyberie každý to, na čo má chuť.

Tí ktorí ešte neochutnali pečenú hus môžu ľutovať alebo závidieť a tí, ktorí sa z husacích hodov vrátili si ešte stále oblizujú prsty. Sami sa rozhodnite či do Rusoviec na husacie hody prídete. Ale dlho neotáľajte, lebo Vám všetko zjedia :).