Kapacita penziónu 30 lôžok
Reštaurácia s kapacitou 42 osôb
Oslavy, promócie, svadby pre 50 osôb
Iba 13 km od Bratislavy
Rusovský penzión - Ubytovanie a Reštaurácia
Reštaurácia s terasou pri Bratislave
Reštaurácia pri Bratislave
Ubytovanie v penzióne pri Bratislave

Reštaurácia pri Bratislave

Reštaurácia Rusovského Penziónu je rozdelená na dve miestnosti s celkovou kapacitou 42 osôb (v bežnej prevádzke) a v prípade svadby 45 osôb. Počas pracovných dní sa tu podáva aj obedové menu. Jedálny lístok je naozaj pestrý, za to jednoduchý a ponúka rôzne jedlá od bravčového mäsa cez hovädzie, kuracie mäso, rôzne špeciality a ryby ako aj bezmäsité jedlá a dezerty. Reštaurácia je príjemne zariadená a je tu aj možnosť malej uzavretej spoločnosti v salóniku s kapacitou do 20 osôb. V letných mesiacoch je Vám k dispozícii aj letná terasa kde sa dá príjemne posedieť a vychutnať si naše dobré jedlo. Súčasťou terasy je aj detský kútik, čo ocenia najmä rodiny s deťmi ako aj to, že v Reštaurácii nie je dovolené fajčiť. Reštauráciu je možné celú rezervovať.

Hneď vedľa reštaurácie je bar kde sa dá príjemne posedieť s priateľmi pri tankovom pive alebo drinku a popri tom si môžete zahrať aj biliard. V letnej sezóne od mája do septembra sa tu, ako aj v reštaurácii podávajú výborné pečené HOIK-y či grilované bavorské kolená. Popri tom všetkom sa môžete tešiť na pravidelný hudobný program, poväčšine zložený z country kapiel. Od septembra do októbra sa u nás môžete zastaviť aj na husacie hody.
Gastronómia, stravovanie a kuchyňa:

Jedálny a nápojový lístok

Počas pracovných dní sa tu podáva aj obedové menu. Jedálny lístok je naozaj pestrý, za to jednoduchý a ponúka rôzne jedlá od bravčového mäsa cez hovädzie, kuracie mäso, rôzne špeciality a ryby ako aj bezmäsité jedlá a dezerty. Reštaurácia je príjemne zariadená a je tu aj možnosť malej uzavretej spoločnosti v salóniku s kapacitou do 20 osôb.

KONTAKT NA PENZIÓN

Meno a priezvisko
Email
Telefón
Vaša otázka na nás

NOVINKY

26 Jan 2017
Vynovené priestory reštaurácie
Príďte sa pozrieť do našich vynovených priestorov reštaurácie a ešte lepšie si spríjemniť posedenie pri dobrom jedle. Priestory sme upravili v roku 2016.
 
01 Jul 2014
Živá hudba na terase
Každý piatok hrá na terase živá hudba. Počas letnej sezóny ponúkame pečené HOIK-y a grilované kolená.
Ubytovanie v penzióne 13 km od Bratislavy